Hakkımızda

Hakkımızda

Acil Klima Servis, kurulduğu günden beri klima hizmetleri konusunda İstanbul’da hizmet vermektedir. Acil Klima Servisi, yıllık klima bakımı ve arıza durumlarında acil servis hizmetleri sunmaktadır. Klima tamiri ve bakımı gibi servisleri de mevcuttur. 

Filtre bakımı ve klima sorunları için tamir, bakım hizmetleri vermekte olan firmamız, işinde deneyimli nitelik sahibi servis elemanlarıyla klimaya dair tüm sorunları en kaliteli şekilde onarıp hizmet sunmaktadır. 

Arızaların tespit edilmesi ve gerekli olan ekipmanların hazırlanması için gelen servis elemanları arızalarınızı en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde tespit edecektir. Sunduğumuz hizmetlerin hepsi alanlarında uzman elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Sektöre başladığı günden bu yana edindiği tecrübelerle hizmet veren Acil Klima Servis her zaman müşteri memnuniyeti almış ve klima servisine ihtiyaç duyulduğu zaman akla ilk gelen klima firmalarından biri olmuştur.

Acil Klima Servis, sunduğu hizmeti sürekli geliştiren, yenilikçi ve lider bir kuruluştur. Her zaman en iyi kalitede uluslararası standartlarda hizmet sunan bir firmadır. Firmamız giderek arttırdığı hizmet kalitesi anlayışını tüm müşterilerine ulaştırmayı sağlar.

Piyasadaki tüm teknolojik ve ürün çeşitliliğini takip ederek hizmet kalitesini daima arttıran Acil Klima Servis’in temel amacı ihtiyaca uygun pratik çözümleriyle kalite kelimesinin hakkını vermektir.